BOD ISPOD ZLATARA IDE POD RUDNIK

U 18-om kolu “Zapadno-moravske zone”, fudbaleri iz Gornjeg Milanovca su, kao gosti, osvojili bod protiv domaćina iz Nove Varoši, i tako zadržali prvo mesto na tabeli.

Iako stanje na tabeli govori drugačije, fudbaleri “Takova” su, sa teškom mukom osvojili jedan bod na neugodnom gostovanju u Novoj Varoši. Domaćini su poveli iz jedanaesterca, već u 11-om minutu utakmice, kada je siguran sa bele tačke bio Grbović.

“Takovo” je izjednačilo tek pri kraju utakmice, u 84-om minutu, kada je gol domaćina pogodio Radojičić. Ipak, ekipa iz našeg grada je bila ubedljivo bolji rival, o čemu svedoči i podatak da je najbolji akter susreta bio golman domaće ekipe, Despotović.

“Takovo” će u sledećem kolu, kao domaćin, igrati protiv ekipe “Sloge” iz Sjenice, a trenutno fudbaleri iz našeg grada imaju šest bodova prednosti nad prvim pratiocem na tabeli, ekipom “Budućnosti”, koja je, ovog vikenda, ubedljivo poražena rezultatom 3:0.

Finale Kupa Moravičkog okruga između FK "Takovo" i FK LFK "Mladost"- Lučani odigraće se, u sredu od 16:30h, na stadionu FK Borac u Čačku.