Odlična utakmica, nezgodan protivnik, puno golova i veliki preokret mlade ekipe Futsal kluba Metalac Kolorado.

Posle 10 minuta igre na semaforu je pisalo 0:2. Od tajm auta za ekipu Metalac Kolorado, kreće pritisak, šanse, udarci na gol. Dva gola Petrovića i jedan Jeremića bila su dovoljna za preokret u prvom poluvremenu.

"U drugom poluvremenu u istom ritmu nastavili su naši mladi igrači. Jednostavno su mleli protivnika sve dok na semaforu nije pisalo 6-2, a potom iz sjajne asistencije Petrovića i gola, večeras odličnog kapitena Vukašinovića 7-2. Nastao je delirijum zadovoljnih navijača", kažu u Futsal klubu Metalac Kolorado.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Bežanija – Metalac 1:1 (0:0)

Prava takmičarska utakmica, u koju su oba rivala ušla sa najvećim ambicijama – da upišu tri boda. Na kraju, Metalac se vraća sa teškog gostovanja Bežaniji sa novim upisanim bodom na svom saldu.

Dejan Voloder, takmičar fitnes kluba "Polomac MP" iz Gornjeg Milanovca, postigao je fantastičan niz uspeha iz sedmice u sedmicu na četiri veoma jaka, međunarodna i domaća takmičenja.

Takmičenje 3. Futsal lige grupe Zapad počinje u nedelju, 21. oktobra. Ove sezone ekipa "Metalac Kolorado" nastupa u podmlađenom sastavu.

Ivan Vuksanović šef stručnog štaba Metalac Kolorada, ističe da je ekipa mlada, da se još uvek razvija, ali obećava da će njegovi igrači ostaviti srce na terenu u svakoj utakmici.