"Takovci" sjajni u Krčagovu

"Takovci" sjajni u Krčagovu foto: FK Takovo

NOKAUT ERAMA NA NJIHOVOM TERENU

U četvrtom kolu zapadno-moravske lige, fudbaleri „Takova“ su, na gostujućem terenu u Krčagovu, kod Užica, savladali domaću ekipu „Jedinstvo Putevi“, rezultatom 4:0.

Kada je, već u petom minutu Marković, nakon izvedenog kornera, doveo „Takovo“ u vodjstvo, svima na stadionu u predgradju Užica je bilo jasno sa kojim ambicijama su fudbaleri iz našeg grada došli na megdan bivšem srpskoligašu. Nakon vodjstva, „Takovo“ je nastavilo sa dominacijom, pa je u 22-om minutu, nakon nekoliko razmenjenih pasova, Mirković povisio rezultat na dva gola razlike.

Čini se da je, već tada, utakmica rezultatski bila završena, ali, milanovčani su nastavili sa svojom, sada već prepoznatljivom igrom, što je rezultiralo i trećim pogotkom pre kraja prvog dela igre. Strelac za 3:0, iz opravdano dosudjenog jedanaesterca je bio Živković.

U drugom poluvremenu, šansa je pružena mladjim snagama, ali, terenska dominacija je, ipak, zadržana, a sve to je rezultiralo drugim golom Mirkovića, odnosno, njegovim četvrtim u tekućem prvenstvu, čime je istakao kandidaturu, ne samo za najboljeg strelca, već i najboljeg igrača lige. Inače, današnja utakmica je odigrana pre zakazanog roka, a sve u dogovoru oba kluba.

FK Takovo od nedavno je i pokrenuo svoj sajt pa tako sve informacije, najave utakmica kao i rezultate možete čitaati na fktakovo.com