Trijumf odbojkaša u Sremskoj Mitrovici

Trijumf odbojkaša u Sremskoj Mitrovici foto: OK Metalac Takovo

Odbojkaši Takovo Metalca savladali su u nedelju u Sremskoj Mitrovici ekipu Srem Itona u okviru drugog kola Prve B lige sa 3:1.

Momci iz našeg grada su sjajno započeli utakmicu i dobili prvi set sa 25:14. U nastavku meča trener Ignjatović dao je priliku i igračima sa klupe. Međutim, blaga opuštenost i veći broj grešaka napravljenih u drugom setu od strane Milanovčana omogućio je domaćim igračima da taj set reše u svoju korist i izjednače na 1:1.

Izgubljeni set trgao je naše odbojkaše i u nastavak meča ušli su sa dosta ozbiljnosti i ostavili protivnika na 11 poena u trećem setu. U četvrtom setu, viđena je potpuna dominacija Metalac-Takova, a Vuk Ivanković sjajnim servisima nije dozvolio protivniku da uhvati priključak. Kod rezultata 19:9, trener Ignjatović ponovo je pružio priliku mlađim igračima koji su meč uspešno priveli kraju .

Naredni meč Metalac Takovo igra u subotu od 18h u hali „Breza” protiv ekipe Toplički Vitezovi iz Prokuplja. Meč se igra u okviru trećeg kola Prve “B” lige.