Trideset osam poena Bojane Gočanin

Bojana Gočanin Bojana Gočanin foto:OK Takovo Zvezda Helios

Odbojkašice Takovo Zvezda Helios-a poražene su, posle velike borbe, u sedmom kolu Prve lige Srbije od ekipe Spartaka u Ljigu sa 3:2.

Prvi set pripao je domaćim igračicama, ali su naše devojke, u nastavku zaigrale dosta bolje i uspele, najpre da izjednače a potom i povedu sa 2:1. Sjajno su ušle i u četvrti set, povele sa 6:0, ali se igračice Spartaka, nošene domaćom publikom, nisu predavale i uspele su da izjednače na 2:2 a potom i trijumfuju u petom, odlučujućem setu i osvoje 2 boda dok su se odbojkašice Takovo Zvezda Helios-a vratile u Milanovac sa jednim osvojenim bodom.

Ono što se mora istaći jeste poenterski učinak naše odbojkašice Bojane Gočanin koja je meč završila sa neverovatnih 38 poena. Priliku da poprave utisak i ukazano poverenje trenera Miloševića imaće već u subotu, pred domaćom publikom, kada će u Brezi ugostiti ekipu Srema iz Sremske Mitrovice. Meč počinje u 20 časova.