Remi u Bečeju: OFK Bečej 1918 – Metalac 1:1 (0:1)

Remi u Bečeju: OFK Bečej 1918 – Metalac 1:1 (0:1) foto: FK Metalac

Teška utakmica po izuzetno teškom terenu. U prvih 30 minuta, dok je teren još koliko – toliko izdržavao, bilo je i igre. Metalac je u tim trenucima bio dominantiji rival i zatvorio domaćina na svoju polovinu. U 20. minutu Ilić je doveo ekipu Metalca u vođstvo od 0:1.

Kada je teren popus‬tio ni Bečej, ni Metalac nisu mogli da povežu tri pasa – ne zbog kvalitetnih odbrana protivnika, nego teren to jednostavno nije dozvoljavao. Prešlo se na igru dugim loptama. Igra se odvijala uglavnom na sredini terena uz dosta prekida. Jedan od bezbroj prekida za domaće iskoristio je Kovačević u 69′, nakon kornera i postavio konačnih Bečej 1918 – Metalac 1:1.

Sledeći meč Metalac igra već u sredu, kada u goste dolazi FK Trajal iz Kruševca.

izvor:fkmetalac.rs