Budućnost savladala Metalac

Budućnost savladala Metalac foto: FK Metalac

Fudbaleri Metalca poraženi su na gostovanju u Dobanovcima od Budućnosti sa 2:1, a o ovom meču će se još dugo govoriti.

U meču koji je obilovao kartonima i grubom igrom poveo je Metalac golom Igora Savića u 16. minutu, a samo četiri minuta kasnije sudija Borko Mijailović isključio je Bojana Mlađovića iz Metalca i Aleksandra Stojkovića. Lazar Milošev doneo je izjednačenje u 30. minutu, a Đurađ Dobrijević je sa penala doneo pobedu domaćinu u 69. minutu.

Strelci: Milošev 30′, Dobrijević (11m) 69′ (Budućnost), Savić 16′ (Metalac)

Žuti Kartoni: Đorđević 58′ (Budućnost), Krstić 58′, Mijailović 68′, Grbović 90′ (Metalac)
Crveni kartoni: Stojković 20′ (Budućnost), Mlađović 20′ (Metalac)

Budućnost: Kirovski, Lalić, Stojković, Lučić, Dobrijević, Jagodić (Maksimović 57′), Đorđević, Emerun, Luković, Milošev, Filipović
Metalac: Kostić, Vranjanin. Gočanin, Đurić (Kecap 70′), Plazinić, Ješić (Grbović 80′), Pajević, Krstić, Savić (Vukmanović 56′), Mlađović,

Izjava sportskog direktora Metalca Bojana Leontijevića, nakon meča Budućnost – Metalac, na sledećem linku.

izvor:fkmetalac.rs