Republičko takmičenje u odbojci: Milanovački gimnazijalci II mesto

Republičko takmičenje u odbojci: Milanovački gimnazijalci II mesto foto: Gimnazija "Takovski ustanak"

Na Republičkom takmičenju u odbojci za učenike srednjih škola, koje je održano u Kladovu, ekipa Gimnazije "Takovski ustanak" osvojila je drugo mesto.

Na takmičenju je učestvovalo osam najboljih ekipa iz Srbije. U jakoj konkurenciji ekipa Gimnazije "Takovski ustanak" pobedila je srednje škole iz Lapljeg sela, Vranja i Stare Pazove i u finalnom meču se sastala sa ekipom iz Velikog Gradišta.

- U veoma uzbudljivom meču ekipa naše škole je izgubila rezultatom 25:23, 25: 23 i osvojila drugo mesto. Ponovljen je uspeh od prošle godine. Zahvaljujem se i čestitam svim učenicima, profesorima i trenerima naše ekipe - rekao je Predrag Baralić, profesor fizičkog vaspitanja.

foto: Gimnazija "Takovski ustanak"

Ekipa: Nikola Milinković, Jovan Filipović, Mihailo Ivanović, Vukašin Milosavljević, Pavle Ponjavić, Nemanja Maksimović, Željko Matić, Vojimir Rakić i Mihailo Džoković.

 

gminfo.rs

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)
Go to top