Rukometaši „Omladinca“ poraženi su na svom terenu

Rukometaši „Omladinca“ poraženi su na svom terenu, u sportskoj hali „Breza“, u utakmici 2. kola Prve lige – Zapad za seniore od ekipe „Napretka“ iz Kruševca.

Nakon uvodnih minuta koji su pripali gostujućoj ekipi, prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri obe ekipe, a gosti su na predah otišli sa prednošću od 12:13.

Nastavak susreta, zahvaljujući izuzetno lošoj igri „Omladinca“, u potpunosti je pripao Kruševljanima. Prednost gostiju rasla je iz minuta u minut. Uprkos svemu, Gornjomilanovčani su imali priliku da se u 49. minutu u potpunosti vrate u meč, ali je promašen sedmerac pri rezultatu 22:25 omogućio gostima da se, ponovo, rezultatski „odlepe“ i utakmicu reše u svoju korist rezultatom 24:31.

izvor:sportskahalabreza.com