• novembar 15, 2019

Futsal: Ubedlјiva pobeda „Cirkuzanata“ u derbiju

Derbi meč 8. kola Druge futsal lige Srbije pripao je fudbalerima FK „Metalac Kolorado“ iz Gornjeg Milanovca, koji su savladali ekipu „Zufo“ iz Bujanovca. Pred oko 300 lјubitelјa futsala u sportskoj hali „Breza“, u Gornjem Milanovcu, domaća ekipa je ubedlјivo slavila rezultatom 10:5.

„Cirkuzanti“ su od stamog starta krenuli silovito i već u 4. minutu golom Milankovića došli do prednosti od 1:0. Samo minut kasnije Urošević je duplirao prednost domaćina. Nikolić je u 9. minutu povisio na 3:0, da bi Milјković u 11. minutu smanjio na 3:1.

Urošević je u 14. minutu, svojim drugim pogotkom, vratio tri gola prednosti za domaće, a onda su u 16. minutu „Cirkuzanti“ dva puta tresli mrežu gostiju. Strelci su bili Nikolić i Lazović. Na 6:2 smanjio je Matejev u 19. minutu, a poslednji pogodak u prvom poluvremenu postigao je igrač domaćih Jeremić u 20. minutu.

U nastavku susreta viđena su po tri pogotka na obe strane. Najpre je Lazović u 22. minutu povisio na 8:2, a na 8:3 smanjio Matejev u 26. minutu igre. Cvetković je u 27. pogodio za 9:3, a Lazović svojim trećim pogotkom na ovom susretu u 29. minutu doneo prednost „Cirkuzantima“ od 10:3. Do kraja meča Bujanovčani su uspeli da ublaže poraz, a strelci su bili Matejev u 31. i Stefanović u 32. minutu.

Izvor: sportskahalabreza.com