• 19.07.2024.

Unipromet oglas za posao

Poslodavac:  „UNIPROMET“ DOO

Adresa: Bulevar Oslobodilaca Čačka 92A, Čačak

Telefon: 066/8126948

Kontakt lice: Biljana Radojević

Naziv radnog mesta: Radnik u pogonu toplog cinkovanja

Broj izvršilaca: do popune

Mesto rada: Bulevar oslobodilaca Čačka 92a

Radno iskustvo: Nije neophodno

Opis posla:

  • Izvršava poslove šaržiranja, dešaržiranja, rada na cink kadi kao i dorade i pakovanja elemenata;
  • Odgovoran je za obavljanje autokontrole nad izvršenim operacijama u domenu svog opisa posla;
  • Odlaže neusaglašen proizvod na za to predviđeno mesto;
  • Čuva i održava opremu, alat i pribor koji duži;
  • Za svoj rad odgovara Poslovođi;
  • Pridržava se svih dokumenata IMS koja su predviđena za radno mesto;
  • Odgovara za sprovođenje 5S projekata;
  • Pridržava se propisanih tehničkih uputstava za rukovanje sredstvima, mera za bezbednost i zdravlje na radu, mera PP zaštite i mera zaštite životne i radne sredine;
  • Vrši i druge poslove iz domena svoje stručnosti po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Odgovornost i preciznost u radu;
  • Timski rad;
  • Beneficije koje kompanija pruža.

Možete se prijaviti putem linka:  https://uniprometdoocacak.recruitee.com/o/radnik-u-pogonu-toplog-cinkovanja  ili pozivom na broj 066 812 69 48.

Violeta

Prethodni članak

Profesor o projektu „Jadar“: Što pre inicirati novi ustavni spor kako bi se pobila Uredba Vlade Srbije

Sledeći članak

Metalac PRINT: Oglas za zaposlenje