foto: gminfo.rs
U Gornjem Milanovcu je zaključno sa jučerašnjim danom, prema podacima Doma zdravlja, nekom od četiri vakcine protiv koronavirusa vakcinisano 11733 sugrađana, dok je drugu dozu primilo 8567 osoba.
– Danas se sprovodi imunizacija stanovništva koji nisu zakazani preko eUprave na punktu u Domu kulture i ambulanti Vraćevšnica. Svih vakcina ima dovoljno, tako da još jednom pozivamo sugrađane da se jave na neki od punktova i vakcinišu se dostupnim vakcinama – rekao je Aleksandar Čivović, v.d. direktora Doma zdravlja.
Prema njegovim rečima, od ukupnog broja vakcinisanih Fajzer vakcinu je u milanovačkoj opštini do sada primilo njih 1756. Ubedljivo najviše naših sugrađana, čak 7456 opredelilo se za Sinofarm, 1881 za Sputnjik V i 640 Astra Zeneka.
V.P. gminfo.rs






