• 05.10.2025.

Bez zadržavanja na naplatnim rampama

foto: gminfo.rs

Na graničnom prelazu Šid, na izlazu zadržavanje za teretna motorna vozila je oko 60 minuta, na graničnom prelazu Gradina, zadržavanje na izlazu za putnička motorna vozila je oko 240 minuta, na graničnom prelazu Gradina, zadržavanje na ulazu za putnička motorna vozila je oko 40 minuta.

Na naplatnim stanicama na auto-putevima u Srbiji nema zadržavanja vozila, dok se na graničnim prelazima čeka od 30 do 240 minuta, saopštilo je večeras JP „Putevi Srbije“.

Prema poslednjim informacijama Uprave granične policije, na graničnom prelazu Horgoš, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila vozila je oko 90 minuta, na graničnim prelazu Kelebija, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je oko 180 minuta, na graničnom prelazu Batrovci, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je oko 180 minuta.

tanjug

Pratite nas i na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i Twitter nalogu.

Violeta

Prethodni članak

Promene u rang listama za upis u vrtić: nedoumice, FB komentari, neki odgovori…

Sledeći članak

Narednih dana znatno prijatnije vreme, izuzetno toplo samo na jugoistoku