Studenti Gornjeg Milanovca najavili su nastavak akcije obilaska meštana u okviru radne jedinice „Student u svakom selu“, koja će 4. i 5. jula, započinju obilazak Neškovića brda.
„Posle brojnih razgovora širom naše opštine, nastavljamo dalje. Za vikend, 4. i 5. jula, započinjemo obilazak Neškovića brda. Ta dva dana moći ćete da nas sretnete u tom kraju i porazgovarate sa nama o stvarima koje su vam važne. Želimo da čujemo kako vi vidite naš grad i državu, šta biste promenili i šta možemo zajedno da uradimo za bolje društvo. Nadamo se otvorenim vratima, osmesima i lepim razgovorima. Vidimo se,“ poručuju studenti.
gminfo.rs






