• 22.01.2026.

Bez struje jedan broj sela milanovačke opštine, delovi grada ostali bez jedne faze

foto: GMinfo

Bez struje zbog olujnog vetra koji je sinoć zahvatio i opštinu Gornji Milanovac, trenutno su potrošači dela Pranjana i u Koštunićima.

Takođe, bez struje su Beršići, Gornji Banjani, Branetići, Vrnčani… kažu za Gminfo u milanovačkoj EDB i dodaju da je pojačan broj ekipa na terenu koje otklanjaju kvarove.

– Imamo delove grada gde potrošači nemaju jednu fazu, ali da su potpuno bez struje takvih slučajeva nema. Dežurne ekipe su na terenu i otklanjaju veliki broj kvarova koje je olujni vetar pričinio. Tako da će domaćinstava koja su ostala bez jedne faze u toku dana je i dobiti. Molimo sugrađane za strpljenje i razumevanje – rekao je dežurni dispečer za GMinfo.

U Telekomu, nezvanično saznajemo, da zbog problema u snabdevanju sa el. energijom delovi grada su bez internet konekcije.

V. Popović, gminfo.rs

Violeta

Prethodni članak

Nestabilno sa kišom, nepogode moguće i danas

Sledeći članak

Olujno nevreme protutnjalo i kroz G. Milanovac, otklanjaju se posledice