• 21.07.2026.

Bez struje potrošači u Koštunićima, na potezu od „Tolića kose“ do Teočina

foto: pixabay.com/ilustracija

Ogranak Elektrodistribucije Čačak – pogon Gornji Milanovac saopštio je da će u ponedeljak, 20. jula 2026. godine, od 8 do 14 časova bez električne energije biti potrošači u Koštunićima, na potezu od „Tolića kose“ do Teočina.

Do isključenja će doći zbog radova na dalekovodu u okviru redovnog održavanja distributivne mreže, sa ciljem unapređenja kvaliteta snabdevanja električnom energijom, prevencije kvarova i pripreme mreže za predstojeću sezonu.

Iz Elektrodistribucije navode da se najveći deo radova obavlja bez isključenja krajnjih kupaca, ali da pojedine aktivnosti nije moguće sprovesti bez obustave napajanja zbog obezbeđivanja bezbednih uslova za rad zaposlenih. Korisnicima se preporučuje da tokom trajanja radova isključe električne uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe nakon uspostavljanja snabdevanja električnom energijom.

gminfo.rs

Violeta

Prethodni članak

JKP: Prekid vode u delu Ulice Natalije Carević, mogući poremećaji i u više naselja

Sledeći članak

„Mama, idemo na Ždreban“: Natural Mystic festival ove godine sa bogatijim programom za decu