• 27.04.2026.

Čivović: Nastavlja se masovna vakcinacija – stigle nove doze vakcina

foto: gminfo.rs

Još 300 doza vakcine kineskog proizvođača je jutros isporučeno Domu zdravlja Gornji Milanovac, a za sutra je najavljena isporuka vakcine ruskog proizvođača, potvrdio je Aleksandar Čivović, v.d. direktora te zdravstvene ustanove.

– Od danas će mobilne ekipe obići nepokretna lica koja su se preko eUprave prijavila za vakcinaciju, i nakon pregleda u kućnim uslovima, ukoliko nema konraindikacija dati željenu vakcinu. Pozivamo sve zainteresovane da se prijave preko e-uprave ili na telefon 0800222334, i sačekaju da budu pozvani na vakcinaciju. Od jutros je vakcinisano nešto više od 50 osoba – rekao je Čivović.

Prema njegovim rečima interesovanje je veliko, a od početka masovne imunizacije nije bilo neželjenih reakcija kod vakcinisanih lica.

V.P. gminfo.rs

Violeta

Prethodni članak

Šutić: U kovid odeljenjima Opšte bolnice 39 pacijenta

Sledeći članak

Porodične tajne: Ja!