• 28.03.2024.

HELIOS Srbija: Oglas za posao

BUDITE DEO USPEŠNOG TIMA!

HELIOS Srbija a.d. je članica KANSAI HELIOS grupe, vodećeg svetskog proizvođača boja i lakova.

Posvećeni smo fundametalnim standardima koji obezbeđuju dobre uslove za rad. Našim korporativnim vrednostima: odgovornost, brzina, efikasnost, poverenje i usredsređenost na klijenta, gradimo poverenje i pouzdanost u svim poslovnim odnosima.

Ukoliko ste spremni da sa nama sledite ove vrednosti, pozivamo Vas da postanete deo našeg tima i da se prijavite za poziciju:

ELEKTROINŽENJER u Službi investicija i održavanja

Zainteresovani smo za širenje naših timova novim, ambicioznim, mladim kadrovima u cilju zajedničkog napretka i dugoročne stabilnosti.

Opis poslova i zaduženja:

  • Sprovođenje poslova elektro održavanja (interni i eksterni saradnici)
  • Otklanjanje zastoja na proizvodnoj tehnološkoj opremi, uređajima, objektima, infrastrukturnim sistemima i sistemima protiv požarne zaštite
  • Organizacija reparacije i servisa opreme i uređaja
  • Izrada i administracija tehničke dokumentacije (uputstva za održavanje, elektro dokumentacije, šeme veza, layouti opreme objekata i infrastrukture)
  • Izrada potrebnih proračuna elektro opreme, napojnih kablova, zaštitnih uređaja…
  • Uvođenje automatizovanih procesa i upravljanja
  • Održavanje infrastrukturnih sistema (sistemi za snabdevanje električnom energijom, komprimovani vazduh i rashladna voda)
  • Organizovanje redovnih servisa elektroenergetskih postrojenja
  • Organizovanje redovnih servisa teretnih liftova i podiznih platformi
  • Planiranje i implementacija projekata iz oblasti energetske efikasnosti

Uslovi:

  • VII ili VI stepen stručne spreme elektrotehničkog smera (diplomirani inženjer elektrotehnike, završene strukovne ili akademske studije)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Napredno znanje i korišćenje MS Office paketa, E-Plan, ACAD
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Razvijen osećaj za odgovornost, orjentisanost na rezultate i samostalnost u radu

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okruženje uz visoke standarde korporativnih vrednosti sa obezbeđenjem dobrog balansa između privatnog i poslovnog života
  • Interesantne i izazovne zadatke uz kontinuirano, podsticajno i profesionalno usavršavanje kroz različite edukacije i razvojne programe
  • Zaposlenje na duži vremenski period, sigurnost posla i stimulativnu zaradu uz različite pogodnosti za zaposlene
  • Rad i sticanje iskustva u internacionalnoj kompaniji, mesto rada Gornji Milanovac

Vašu prijavu možete poslati na adresu posao@helios.rs, najkasnije do 25.10.2023. godine.

Sve prijave biće razmatrane u punoj poverljivosti, a biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz Vaših radnih biografija i propratnog pisma isključivo u svrhu aktivnosti vezanih za ovaj konkurs.

Violeta

Prethodni članak

Gradsko groblje – 10. oktobar

Sledeći članak

RK Omladinac ubedljivo na početku prvenstva