foto: KK Despot
Košarkaški klub „Despot“ nastavlja pobednički niz – u nedelju, 9. novembra, milanovački tim gostovao je ekipi „Morava“ iz Zablaća i zabeležio petu uzastopnu pobedu, rezultatom 82:69.
Utakmica je, prema rečima igrača Luke Kostića, bila izuzetno borbena, a domaća ekipa pokazala je veliki potencijal.

– Ekipa „Morava“ je sjajna mlada ekipa koja ima veliki potencijal u budućnosti. Na samom početku, utakmica je bila u egalu. Tokom prvog poluvremena, u nekoliko navrata smo ispali iz koloseka, ali smo u drugo poluvreme ušli znatno fokusiraniji i skoncentrisaniji, što je dovelo do rasta u rezultatu, a na kraju rezultiralo pobedom. Svaka pobeda nam znači kao dodatna motivacija za nastavak sezone. Nastavljamo da treniramo punom parom i nadamo se da će se disciplina, rad i trud isplatiti i u narednim utakmicama – istakao je Kostić.
Ekipa „Despota“ najavljuje da će i u narednim kolima nastaviti da trenira punim intenzitetom, sa ciljem da održi niz uspeha i potvrdi dobru formu u aktuelnoj sezoni.
gminfo.rs




