• 22.01.2026.

Na bioskopskom repertoaru Kulturnog centra 31. marta četiri filma

foto: pixabay.com

Animirani film: P’ASTANJAN I TRI NJUŠKETARA (2D – SINHRONIZOVAN NA SRPSKI)
27, 28, 29, 31. MART 2023. /18h
01. APRIL 2023. / 18h

foto: kcgm.org.rs

P’Astanjan je mladi mačevalac koji sanja da se pridruži legendarnim Njušketarima. Nakon što su dokazali svoje veštine i zaradili poverenje kralja, on i Njušketari moraju da brane kralja od tajne zavere zlog kardinala Rišeljea koji planira da preuzme vlast. Žanr: animirani, porodični
Glumci: Miguel Angel Perez, Eduardo Jover, Gloria Cámara
Režiser: Toni Garcia, Stephen Hughes

Film: DUNGEONS & DRAGONS: ODANOST MEĐU LOPOVIMA, 27. MART 2023. / 20h

Bogati svet i razigrani duh legendarne igre sada na velikom platnu, u urnebesnoj avanturi prepunoj akcije.

foto: kcgm.org.rs

Šarmantni lopov i grupa nesvakidašnjih avanturista upustili su se u epsku pljačku kako bi vratili izgubljenu relikviju. Međutim, kada se sukobe sa pogrešnim ljudima, stvari kreću po zlu.

Žanr: avantura, akcija
Glumci: Chris Pine, Justice Smith, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Sophia Lillis Režiser: John Francis Daley, Jonathan Goldstein

Film: DŽON VIK 4, 28. i 29. MART 2023. / 20h

Radnja novog filma odvija se širom sveta i donosi akciju posebne vrste. Džon Vik se suočava sa svojim najsmrtonosnijim protivnicima dosad u nadolazećem četvrtom nastavku serijala.

Keanu Reeves as John Wick in John Wick: Chapter 4. Photo Credit: Murray Close/kcgm.org.rs

Cena za njegovu glavu raste i Džon Vik vodi svoju borbu protiv Visokog Stola na globalnom nivou. U potrazi za najmoćnijim igračima kriminalnog podzemnog sveta, film vodi gledaoce u Njujork, Pariz, Osaku i Berlin.

Žanr: akcija, triler
Glumci: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Donnie Yen, Ian McShane
Režiser: Chad Stahelski

Film: MUNJE, 31. MART 2023. / 20h

SLOBODAN ULAZ
Munje se gledaju opet

foto: kcgm.org.rs

Ukoliko ste ljubitelj kultne komedije „Munje“ (2001), ne propustite priliku da ponovo uživate u urnebesnim avanturama Popa i Mareta. Film „Munje“ (2001) biće prikazan 31. marta 2023. godine u velikoj sali Kulturnog centra. Početak projekcije je u 20 sati, a ulaz je slobodan, uz obavezno preuzimanje ulaznica na biletarnici.

MUNJE (2001) – film iz 2001. godine. Režirao ga je Radivoje Andrić, a scenario je napisao Srđa Anđelić. Radnja ove urbane komedije dešava se devedestih godina, tokom jedne beogradske noći. Mare, Pop i Gojko su trojica drugova koji su odrasli zajedno. Mare i Pop su oduvek bili muzičari, dok je Gojko postao poslovan čovek, vlasnik kluba i studija za snimanje…

Od 01. aprila 2023. u Bioskopu KCGM prikazivaće se nastavak ovog filma, pod nazivom: MUNJE: OPET!

Violeta

Prethodni članak

Autorsko veče Nataše Radosavljević Nare na Rudniku

Sledeći članak

Gornji Milanovac domaćin turnira u malom fudbalu „COCA COLA CUP“