
foto: pixabay.com
Najavljeno isključenje za utorak 28.01.2025. godine, od 09 do 13 časova bez električne energije biće potrošači od Kalimanića prema Mutnju, Šilopaju, Davidovici, Krivoj reci, Vrnčanima i Sinoševićima, pomera se za sredu 29. januar.
Od 09 – 15h bez električne energije ostaju potrošači koji se napajaju sa trafostanica 10/0,4 kv 7 Jul, Gaj I Marići.
Od 28. do 31. januara, od 08: do 16h, bez električne energije ostaju potrošači koji se napajaju sa Ts 10/0,4 kv Lipovac, NN izvod Makovica i NN izvod Žilovići.
U sredu 29. januara, od 08 – 13 sati, bez struje ostaju potrošači koji se napajaju sa TS 10/0,4 kv MASS, NN izvodi prema Gornjem Milanovcu i prema Takovu.
U sredu 29. januara, od 13 – 15 sati, bez električne energije ostaju potrošači koji se napajaju sa Ts 10/0,4 kv Paunovića polje, NN izvod Krstovići.
– Tokom trajanja radova molimo korisnike da isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom, obaveštavaju iz Elektrodistribucija Čačak, Pogon Gornji Milanovac.
gminfo.rs