foto: GMinfo

Zahvaljujući građanima, GMinfo portalu i Takovskim novinama koji su u proleće 2019. godine uzeli učešće u kampanji „Gde nam deca rastu“ koju je organizovala NIVEA, danas je u Gornjem Milanovcu, u Železničkoj ulici, na prostoru PU „Sunce“, zvanično otvoreno igralište.

Igralište čine moderne sprave koje ispunjavaju sve domaće i evropske standarde bezbednosti i kvaliteta, opremljeno tartan podlogom i predstavlja idealan sklop za fizički i motorički razvoj dece.
Kompanija Beiersdorf i njen brend NIVEA su donatori sprava, dok je opština Gornji Milanovac kao partner imala obavezu da odredi lokaciju i izvrši pripremne radove za postavljanje sprava i podloge. Odlučeno je da se igralište postavi u Ul. Železničkoj ispod objekta 2 PU „Sunce“.

Jadranka Dostanić, zamenica predsednika opštine Gornji Milanovac se zahvalila sugrađanima i medijima koji su uzeli učešće u ovoj akciji.
– Naši sugrađani su, kojima se ovoga puta zahvaljujem, svojim glasovima uspeli da se izbore da naš grad dobije rekonstrukciju ovog igrališta. Ovom prilikom se zahvaljujem i našim medijima koji su svesrdno podržali ovu akciju. Ovaj projekat je partnerskog tipa i Nivea tim je donirao 3,6 miliona dinara, a lokalna samouprava je za pripremne radove iz budžeta opštine obezbedila 958.000 dinara, tako da smo sa zajedničkim ulaganjima opremili ovo igralište na sreću i zadovljstvo svih nas, a prvenstveno naših najmlađih sugrađana. Draga deco, ja vam želim da ovo igralište u narednom periodu čuvate, da vam što duže ovako lepo i sređeno dugo traje. U najskorije vreme biće obnovljena i druga igrališta u gradu i opštini – rekla je Dostanić.

Marketing menadžer brenda Nivea Marija Šućur podsetila je da kampanja „Gde nam rastu deca“, za nova igrališta, traje već šest godina.
– Igralište u Gornjem Milanovcu je 29. po redu koje smo otvorili u Srbiji i nadam se da će vašim mališanima služiti na radost i lepše detinjstvo. Vrednosti kao što su porodica, poverenje i ljubav jesu vrednosti Nivea brenda. Ovo igralište treba da bude mesto gde će vaši mališani odrastati uz svoju porodicu i drugare, u ljubavi i slozi graditi svoj dalji život i odrastati u lepom igranju – istakla je Šućur.
Nivea je ovom prilikom prisutnima podelila prigodne poklone.




V. Popović gminfo.rs





