• 25.04.2024.

„Trofej Gornjeg Milanovca 2019“, 3. dan turnira

Utakmice trećeg dana turnira „Trofej Gornjeg Milanovca 2019“, koji se od 12. do 25. decembra 2019. godine igra u sportskoj hali „Breza“, sinoć su odigrane.

Ljubitelji malog fudbala imali su priliku da odgledaju dve utakmice u juniorskoj i dve u seniorskoj konkurenciji, a meč između FK „Takovo“ i FK „Velereč“ odložen je za sredu, 18. decembar 2019. godine, u 22:00 časa.

Prvi duel trećeg dana turnira odigran je u okviru grupe A za juniore, a sastale su se ekipe „Foka“ i „Kareka“. Nakon veoma neizvesnog prvog poluvremena (1:2), najmlađa ekipa na turniru nije imala snage da se izbori sa ekipom „Kareka“, koja je na kraju slavila rezultatom 3:7.

Još jedan meč u juniorskoj konkurenciji odigran je, takođe, u okviru grupe A, a sastale su se ekipe „Inox sjaj“ i „IIS Materijal Handling“. „Gosti“ su tokom celog toka susreta kontrolisali igru i rezultat i na kraju zabeležili izuzetno ubedljivu pobedu rezultatom 0:9 (poluvreme 0:5).

Prvi meč jučerašnjeg programa u seniorskoj konkurenciji odigran je u okviru grupe D, gde su snage odmerile ekipe FK „Backovac United“ i FK „Takovski ustanak“. „Domaćin“ je, nakon prilično izjednačenog prvog poluvremena (1:0), u nastavku pojačao ritam igre i na kraju savladao protivnika rezultatom 4:1.

Poslednji duel trećeg dana turnira odigrale su ekipe FK „Ozrem“ i FK „Donja Vrbava“, koje se nadmeću u grupi D. Najuzbudljiviji i najneizvesniji meč jučerašnjeg programa, a možda i dosadašnjeg takmičenja, pripao je ekipi FK „Donja Vrbava“, iako je FK „Ozrem“ imao prednost od 2:1 nakon prvih 20 minuta igre.

izvor: SRC Breza