• decembar 11, 2019

Ubedljiva pobeda rukometašica

Rukometašice ŽRK „Metalac AD“ iz Gornjeg Milanovca ostvarile su izuzetno ubedlјivu pobedu u utakmici 9. kola Prve lige – Zapad protiv ŽRK „Sedmerac“ iz Prijepolјa.

Meč je odigran u sportskoj hali „Breza“ pred oko 50 gledalaca, a završen je pobedom domaćina rezultatom 41:6.

Od samog starta bilo je jasno da gošće nemaju nikakve šanse u ovom duelu. Gornjomilanovčanke su krenule silovito i tokom celog susreta kontrolisale igru i rezultat. Na odmor se otišlo pri rezultatu 22:4.

U nastavku još angažovanija igra domaćih u odbrani što je rezultiralo sa samo dva primlјena pogotka u drugom poluvremenu.

Prema ocenama trenera najbolјi igrač na ovom meču bila je rukometašica „Metalca AD“ Anastasija Nenadović, koja je 8 puta pogodila mrežu protivnika.

izvor: sportskahalabreza.com