• 04.05.2026.

Vredne donacije za Četvrtu osnovnu školu

Osnovna škola „Desanka Maksimović“ dobila je donaciju Naučnog kluba Predškolske ustanove „Sunce“ iz Gornjeg Milanovca, od direktora Bojana Gvozdenovića i koordinatora Naučnog kluba Sandre Ostojić i Slavice Rašić, koji su smatrali da bi ovakav vid donacije doprineo većoj efikasnosti osnovnoškolskog obrazovanja.

– Časopisi za promociju nauke prilagođeni su deci u osnovnoj školi. Ovaj poklon veoma je usrećio đake i radnike naše škole! Hvala PU „Sunce – istakla je Emina Đurić, direktorka škole.

Prema njenim rečima prošle sedmice Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološko razvoja – Školska uprava Čačak, koju zastupa Slađana Parezanović, dodelili su OŠ „Desanka Maksimović“ 19 računara i dva štampača.

gminfo.rs

Violeta

Prethodni članak

NOSTALGIJA – Priče iz zavičaja

Sledeći članak

CKGM: Apel davaocima da se odazovu akciji – U nedostatku negativne krvne grupe