• 19.01.2025.

„Zavrni rukeve“ u nedelju na Rudniku i u Nevadama

Velika nacionalna akcija „Zavrni rukave“ biće 11. put organizovana u Srbiji, ove godine na rekordnih 313 lokacija u nedelju 24. marta od 12 do 14 časova. To je najveća akcija čišćenja Srbije u kontinuitetu. U opštini Gornji Milanovac prijavljene su dve lokacije za čišćenje, Rudnik i Nevade.

Akcija čišćenja, a koju organizuje Eko straža, biće organizovana i u Nevadama, u nedelju 24. marta. Koordinatorka ove akcije je Zvezdana Luković.

– U planu je čišćenje nekoliko deponija u Nevadama a skup je zakazan u nedelju 24. marta, u 12 sati, na parkingu bivše Konfekcije. Javilo se dosta sugrađana spremnih da u zajedničkoj akciji očiste deo svog grada. Saradnja, solidarnost i zajedništvo je ono što nam je potrebno, tako da pozivamo građane da nam se pridruže u ovom druženju. Mladi Milanovca svakako pridružuju ovoj akciju, a sigurni smo da će se odziv biti veliki – kaže Zvezdana Luković.

Koordinator akcije na Rudniku je Milica Obućina okupljanje je u 12 sati na Stadionu ispod borića.

V. P. gminfo.rs

Violeta

Prethodni članak

Pijačni barometar – 22. mart

Sledeći članak

Kampanja FERKA stiže u Gornji Milanovac: Zahteva se od Vučića da ne bude nosilac liste na izborima na kojima se ne kandiduje