• 28 septembra, 2021

Župljani opravdali ulogu favorita

U okviru drugog kola prve rukometne lige zapad rukometaši Omladinca su na svom terenu izgubili od ekipe iz Aleksandrovca ,,RK Župa 54’’ rezultatom 24:34.

Od starta utakmice znatno iskusnija i starija ekipa gostiju je nametnula svoj stil igre, jaka odbrana sa odličnim golmanom su bili nerešivi problem za Omladince.

U jednom delu drugog poluvremena utakmice viđena je nešto bolja igra domaćina ali nedovoljno da se ugrozi već unapred stečena prednost.

– Čestitamo gostima na zasluženoj pobedi, fer i koretnoj borbi i puno sreće u nastavku prvenstva i borbi za plasman u viši rang – poručuju iz RK Omladinac.

Naredno, treće kolo ( 07/08. novembra ) Omladinci putuju u Prijepolje gde se sastaju za ekipom ,,RK Beli Andjeo’’. Još jedna od starijih ekipa koji su takođe kao i Omladinci posle dva odigrana kola bez bodova.

Biće ovo prilika za obe ekipe da pokušaju da u međusobnom duelu upišu prve bodove na svoj konto.