• 20.06.2024.

Održano Opštinsko takmičenje u rukometu

Opštinsko takmičenje u rukometu za učenike osnovnih i srednjih škola održano je juče u sportskoj hali „Breza“. Na takmičenju je učestvovalo šest ekipa osnovnih i pet srednjih škola.

Plasman na okružno takmičenje izborile su ekipe OŠ „Desanka Maksimović“, OŠ „Kralj Aleksandar I” kao i omladinci i omladinke Gimnazije „Takovski Ustanak“.

Ovogodišnji organizator je Savez za školski sport i organizaciju takmičenja Igrom do zdravlja.

Raspored odigranih utakmica i plasman pionira:

Polufinale

OŠ „Kralj Aleksandar I“: OŠ „Momčilo Nastasijević“ 7:9 (3:5)

Finale

OŠ „Momčilo Nastasijević“ : OŠ „Desanka Maksimović“ 8:16 (4:6)

Konačan plasman:
OŠ „Desanka Maksimović“

OŠ „Momčilo Nastasijević“

OŠ „Kralj Aleksandar I“

Plasman na okružno takmičenje izborila je ekipa OŠ „Desanka Maksimović“

Raspored odigranih utakmica i plasman pionirki:

Polufinale
OŠ „Momčilo Nastasijević“ : OŠ „Ivo Andrić“ Pranjani 9:2 (4:1)

Finale
OŠ „Momčilo Nastasijević“ : OŠ „Kralj Aleksandar I“ 4:14 (2:7)

Konačan plasman:
OŠ „Kralj Aleksandar I”
OŠ „Momčilo Nastasijević“
OŠ „ Ivo Andrić“ Pranjani

Plasman na okružno takmičenje izborila je ekipa OŠ „Kralj Aleksandar I”

Raspored odigranih utakmica i plasman za pionirke:

Polufinale
OŠ „Momčilo Nastasijević“ : OŠ „ Ivo Andrić“ Pranjani 9:2 (4:1)

Finale
OŠ „Momčilo Nastasijević“ : OŠ „Kralj Aleksandar I“ 4:14 (2:7)

Konačan plasman:
OŠ „Kralj Aleksandar I”
OŠ „Momčilo Nastasijević“
OŠ „ Ivo Andrić“ Pranjani

Plasman na okružno takmičenje izborila je ekipa OŠ „Kralj Aleksandar I”.

Raspored odigranih utakmica i plasman za omladince:

Polufinale
Gimnazija „Takovski Ustanak“:ETŠ „Knjaz Miloš“22:9 (9:4)

Finale
Tehnička škola „Jovan Žujović“:Gimnazija „Takovski Ustanak“ 16:16 pen 0:3 (6:8)

Konačan plasman:
Gimnazija „Takovski Ustanak“
Tehnička škola „Jovan Žujović“
ETŠ „Knjaz Miloš“

Plasman na okružno takmičenje izborila je ekipa Gimnazija „Takovski Ustanak“.

Raspored odigranih utakmica i plasma za omladinke:

Finale
ETŠ „Knjaz Miloš“ : Gimnazija „Takovski Ustanak“ 11:11 pen 5:6 (8:8)

Konačan plasman:
Gimnazija „Takovski Ustanak“
ETŠ „Knjaz Miloš“

Plasman na okružno takmičenje izborila je ekipa Gimnazija „Takovski Ustanak“

gminfo.rs

Violeta

Prethodni članak

Letnje računanje vremena počinje ovog vikenda

Sledeći članak

Donji Branetići bez vode