• novembar 15, 2019

RK Omladinac: Poraz na gostovanju!

U drugom kolu Druge lige Kopaonik, domaća ekipa gostovala je ekipi RK „Beli Anđeo“ iz Prijepolja, a rezultat ovog susreta je 27:23 u korist domaćina. Starija i veoma iskusnija ekipa domaćina otvorila je utakmicu dosta bolje od gostujuće ekipe.

Uprkos nizu tehničkih grešaka, nešto lošijoj realizaciji „Omladinci“ su držali priključak, pa se na poluvreme otišlo sa samo dva gola zaostatka 14:12.

U nastavku je bilo dosta neizvesnosti, mnogo dobrih akcija i sa jedne i sa druge strane, veoma solidna odbrana Omladinaca ali ipak nešto lošija realizacija, tehničke greške i par domaćinskih odluka sudija, koštale su ovaj put Omladince bodova. Karajnji rezultat bio je 27:23 u korist domaćina.

Utakmica trećeg kola Druge lige Kopaonik odigraće se u nedelju 10. novembra, u 19 časova, u hali Breza u Gornjem Milanovcu, gde će ekipa RK “Omladinca“ dočekati ekipu SU “Pazar“.