„Naša bašta – učionica na otvorenom“: Kako su učenici iz Ugrinovaca učili kroz rad u školskoj bašti
Učenici izdvojenog odeljenja OŠ „Arsenije Loma“ u Ugrinovcima kroz projekat „Naša bašta“ učili o prirodi, radu i preduzetništvu.
Učenici izdvojenog odeljenja OŠ „Arsenije Loma“ u Ugrinovcima kroz projekat „Naša bašta“ učili o prirodi, radu i preduzetništvu.
Humanitarna izložba „Tehnika i preduzetništvo u Moravičkom okrugu“ okupila je učenike iz tri škole u Gornjem Milanovcu.
U OŠ „Momčilo Nastasijević“ sutra se održava finalno takmičenje projekta „Šekspo“, na kojem učenici predstavljaju virtuelne firme i biznis ideje.
Više od 400 predškolaca PU „Sunce” učestvovalo je u završnoj priredbi u hali Breza u Gornjem Milanovcu.
ETŠ „Knjaz Miloš” ugostila je učenike i profesore iz Rumunije u okviru Erazmus plus programa i Nedelje sećanja i zajedništva.
ŠKOLA TIŠINE Vrnčani, na uzvisini zaseoka Višnja, još uvek imaju školu. Nekada vidljiva svojom belinom sa sve četiri strane sveta doživljava sumornu realnost kao i većina seoskih škola starijih i mlađih, od ove pomenute. U…
: U OŠ „Ivo Andrić“ u Pranjanima završen projekat zamene grejanja vredan preko 15 miliona dinara, navodi se u saopštenju opštine.
Građani i kolektiv Gimnazije „Takovski ustanak” reagovali na netačne navode u pojedinim medijima i podržali direktorku i humanitarni turnir.
Učenici OŠ „Desanka Maksimović“ učestvovali na Erazmus+ mobilnosti u Sloveniji, kroz STEM radionice i aktivnosti održivog razvoja.
Petnaestoro učenika „Knjaza Miloša“ boravilo je u Vogošći kroz program „Superškole“, razvijajući znanje, veštine i prijateljstva bez granica.